BEYİN OLİMPİYATLARI 2020 - BİREYSEL BAŞVURU KONTROL

OnayTCAdı SoyadıOkul AdıOkul TürüSınıfıSınav MerkeziSipariş No
ONAYLIVARADA YURTERTUĞRUL GAZİ İLKOKULUilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARAynil İzmir Gülaçtıözel tarsus sev ilköğretim okuluilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBeyrek NağıyevÖzel Adana İlkokuluilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARDerin Keleş Çukurova imkb ilkokuluilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREZGİ AYASPetrol Ofisi İlkokuluilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARidil irem güzelözel adana final okullarıilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMert Ali BigayÖzel Akdeniz Okullariilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARUlaş Doruk Seyfettinoğlu Özel Tarsus sev ilkokuluilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARYavuz Erdem Ergen Ato 125.yılilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARYİĞİT KÖYLÜEMİNE SAPMAZ İLKOKULUilkokul3Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
VARAli Eren Toklu Tahsilli Şehit Hulisi Emre Dilci İlkokulu ilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARAyaz Efe YaşarTahsili Emre Dilci ilköğretim okulu ilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARAyşe aydemirMektebim çukurova bilfen ilkokuluilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBedir rumelliİskenderun Demirçelik ilkokuluilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARCumali rumelliİskenderun Demirçelik ilkokuluilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARElif elçiEdebali ilkokulu ilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREymen KapıBaşkentilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARKerem SerinKarşıyaka İlkokulu ilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARSADIK ARDA MERİÇEmine Sapmaz İlkokuluilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARYılmaz ElbirDoktor Gani Bahadırlı İlkokuluilkokul4Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
VARAhmet can karasakal ECZACI BAHATTIN SEVINC ERDINC FEN LISESI lise10Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
VARİlayda Yıldız Toki Köprülü Anadolu lisesi lise10Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARLeyla Tuana BozanerHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesilise10Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
VARRecai talha turhan ECZACI BAHATTIN SEVINC ERDINC FEN LISESI lise10Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
VARFATİH ÇİLLEREKİN KOLEJİ ANADOLU LİSESİlise11Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARGülsen TürkilişHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesilise9Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARHalime Nur ŞahinHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesilise9Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREbrar Erdoğan Hümeyra Ökten Kız İmam Hatip Lisesiortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREcrin KeskinFahrettin Altay Ortaokuluortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREFE ACETHADIRLI ORTAOKULUortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARElif Rana AcarHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesiortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARElif Sima ÇelikHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARKEMAL YİĞİT HALLAÇHADIRLI ORTAOKULUortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARLeyla Çetin Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARRümeysa ÇelikHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARTunç GöçerKasım Sacide Ener Ortaokuluortaokul5Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARAhsennur KoçakHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBATUHAN AYHANHADIRLI ORTAOKULUortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARDoruk KışTED Adana Kolejiortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARDuru Bigay Özel Akdeniz Okullariortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREGE BAKSİHADIRLI ORTAOKULUortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARElanaz TabakçıoğluHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMine Ezel YılmazHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARONUR AYASŞehit Yılmaz Bozkurt Ortaokuluortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARSebiha Betül AteşHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARUMUT ULAŞ ALTUNBAŞHADIRLI ORTAOKULUortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARZehra AtaşlıHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARZeynep GökHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARZeynep Gülsün Karaman Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBORAN DOĞUKAN USLUTED ADANA KOLEJİortaokul7Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARRana Betül YıldızHümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul7Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARÇINAR ASLANHADIRLI ORTAOKULUortaokul8Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREce EkerTED ADANA KOLEJİortaokul8Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARİLKE TÜRKANHADIRLI ORTAOKULUortaokul8Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARKAAN AKSÖZCÜHADIRLI ORTAOKULUortaokul8Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARTUANA KAYNAKKANHADIRLI ORTAOKULUortaokul8Adana / Merkez <> Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi @ 09 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARAhmet Emre DÜZBASTILARGürçağ Ümitköyilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAlaz İhsan ÇelikAnkara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Okullarıilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAli Furkan ulaşBiltek okullarıilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAli Kayra Şanlı Çayyolu Bahceşehir Koleji ilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARASYA ÖZCANKOÇ İLKOKULUilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAybala UZMANYenimahalle Bilsemilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARAyça SandıkçıoğluBahçelievler Nebahat Keskin İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAysima Yörük Simya Koleji ilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARAyşin KanburKeçiören Sınav Kolejiilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBahtiyar DemirtaşYavuz Selim İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARBartu Okan ÖZUĞURODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Ankarailkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBeren SELİMBEYOĞLU Arjantin İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBURCU İREM USANMAZEtimesgut Bilsemilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARCeren ÖZENRauf ORBAY İ.Ö.O.ilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARÇINAR İNCETÜZYEKSAV LİDERLER İLKOKULUilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARDEMİR ÇAĞLARİDV ÖZEL BİLKENT İLKOKULUilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARDila YalçınNesibe Aydın İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARDoğan Efe koyuncuYücetepe ilkokulu ilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARDOĞU YILMAZYücetepe İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARela duru vançintürkan yamantürk ilkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARFırat Deniz AydenizYücetepe İlköğretim Okuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARGökalp İbrahim EskiSofuoğlu İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARHÜMA SELİN HARIKÇIYÜCETEPE İLKOKULUilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARiclal neva soytürkNesibe Aydın Okullarıilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARkadir çınar isetyıldız sınav kolejiilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARKerim Kamil YALÇINRauf Orbay İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMasal AşıkMehmet Akif İnan İlkokuluilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMUHAMMED ÖMER MAAŞOĞLUŞEHİT EMRE TUNCA İLKOKULUilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARMuhammet Berat BAYTARÖzel Çankaya Pınar Kolejiilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARÖmer Tuna BAYDARALTINDAG BILSEMilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARUmay Alev İlhanÖzel Yükselen Koleji İlkokulu, Pursaklarilkokul3Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAlper KarabacakBahçelievler Nebahat Keskin İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARARDA DALGIÇCumhuriyet ilköğretim okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAyşe Duru ÖzerkanEtimesgut Bilsemilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBeril BilgetekinTED Ankara Kolejiilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBerke DalgıçCumhuriyet ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBilal BurtulŞahin sevinilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARCanatan Zekai BABUÇCUOĞLUAkgül Ulusoy İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARCansu Arzum BABUÇCUOĞLUAkgül Ulusoy İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARderin imirziBahçelievler Nebahat Keskin İlkokulu Çankaya/Ankarailkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARDila HalefoğluYaşamkent Şener Çakmak okullarıilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVAREbrar SargınAbdurrahim Karakoç ilköğretim okulu ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARECRİN AYBÜKE KORÇAMSARAY İLKÖĞRETİM OKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREdiz AksoyTED Ankara Kolejiilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREGE ACARTÜRKTeğmen Kalmaz İlköğretim Okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREGE ERK ERDOĞANAKGÜL ULUSOY İLKOKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARElif Gökmen Ahmet Andicen ilkokulu ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREmir Talha YıldırımCebesoy ilkokulu ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVAREthem ÇetinOrhan Eren İlköğretim Okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARFidan burce benliÖzel Yükselen İlkokulu Pursaklarilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARHabip BacakYıldırım beyazıt ilkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARHALİL İBRAHİM BAŞGAZİ İLKOKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARHAYRUNİSA YILMAZŞehit Emre Tuncailkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARHüseyin Yağız ÖztürkCumhuriyet İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARIdil ceren KAYAÖzel cankaya bahcesehir 50. Yil kampusuilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARİbrahim ÇetinOrhan Eren İlköğretim Okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARİlayda ÇolakoğluÖzel Bilişim Kolejiilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARKerem AksoyTED Ankara Kolejiilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARmahmut mete altundağkırıkkale bilim ve sanat merkeziilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMEHMET KAYRA YILMAZGAZİ İLKOKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMERT YILMAZÖzel Bilen Çocuk İlkokulu ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMERYEM ECRİN ÇELİKSOYSARAY İLKÖĞRETİM OKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMUHAMMED ÇOMOĞLUABDURRAHİM KARAKOÇilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMuhammed Emir AYARKadri Suyabakan İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARnadir efe keyikşehit emre tunca ilkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARNamık tuna inceAvni akyol ilköğretim okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARNİSAN GÜNEŞTSK MEHMETÇİK VAKFI HAFİZE İHSAN PAYAZA İLKOKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARNİSANUR TUNCERÇubuk Şehit Emre Tunca İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARÖzge BalcaOrhan Cemal Fersoy İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARPoyraz AKTAŞAnkara Bahçelievler Nebahat Keskin İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARRana Yarımoğluİbni Haldun İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARRÜVEYDA KARAKAYAGAZİ İLKOKULUilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSena TürkyaşarBahçelievler Nebahat Keskin İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARŞener Efe DÜNDARYenimahalle Barbaros ilk öğretim okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARŞeyma kılıç Barbaros ilkokulu ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARTUNA ASLIHAKÖzel Tüzyeksav Liderler Okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARUMAY ÇELEBİTÜRKİYE NOTERLER BİRLİGİ ilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARUmut çiçek Ülker ilk öğretim okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARYağız Ege KaraBahçelievler Nebahat Keskin İlkokuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARyiğit berke çetinNebahat Keskin İlkögretim Okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARYiğit KuvvetAbdurrahim Karakoç İ.Ö.Oilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARZeynep Ayşe GüngörKöy Hizmetleri İlköğretim Okuluilkokul4Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAhmet Talha BAYTARÖzel Yenimahalle Çağlayan Fen Lisesilise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARDilanur kargı Şehit abdullah tayyip olçok anadolu lisesi lise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREMRE CAN ÖZDİLFATİH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİlise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARENES BERHOĞLUTED POLATLI KOLEJİlise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARFatma MARAŞLIOsman Ulubaş Anadolu Lisesilise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARGÖRKEM ASLANTED POLATLI KOLEJİlise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARHAVA BULUNMAZSEZAİ KARAKOÇ ANADOLU LİSESİlise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARİBRAHİM PARLAKŞEHİT ERTAN AKGÜL ANADOLU LİSESİlise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAROĞUZHAN ŞİMŞEKŞEHİT ÖMER TAKDEMİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ -ÇUBUKlise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSemanur ÇAMSebat Kolejilise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARTunahan TurgutAnkara Atatürk Anadolu Lisesilise10Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAlper YücelPolatlı TOBB Fen Lisesilise11Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARHümeyra ALTAYSebat Kolejilise11Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARİbrahim Buhari KorkmazPolatlı TOBB Fen Lisesilise11Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMelih Derya Polatlı TOBB Fen Lisesilise11Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSelin BalcaAnkara Atatürk Anadolu Lisesilise11Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSEYMEN KOYUNCUTED POLATLI KOLEJİlise11Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAli Efe TÜFEKZafer Koleji Fen Lisesilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARArman AytenGazi Anadolu Lisesilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBartu Kaan YILDIRIMDr.Binnaz Ege-Dr.Rıdvan Ege Anadolu Lisesilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARElif ÖktemArtvin 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREmir Ege NemutluZafer Kolejilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREREN TAŞCITED POLATLI KOLEJİlise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARKağan KIRDARZafer Kolejilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARMEHMET GÜNERMAMAK BİLİM VE SANAT MERKEZİlise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARNasibe Nur MertYunus Emre Anadolu Lisesilise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARÖZNUR BAŞAK KANLITED POLATLI KOLEJİlise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARTUFAN DELİKTAŞTED POLATLI KOLEJİlise9Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAda Su KarahaliloğullarıMaya Kolejiortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARArda KarayılanYıldız Sınav Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARArda TürkmenBarbaros ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARCEREN KAYAÖZEL YÜKSELEN KOLEJİ ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARDamla Ceylan Barbaros ortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREFE BORAN AY Bilinç kolejiortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREfe DemirbaşTürk Telekom Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREFE ÖZDALkent eğitim koleji sincan-ankaraortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVAREGEMEN ŞENÖZEL ARI OKULLARIortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREla TezcanTürkkonut Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARELİF ASYA UYARNESİBE AYDIN YILDIZLAR ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARElif ÜnalTevfik İleri İmam Hatip Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VAREylül Berra ALADAĞTüzyeksav Özel liderler kolejiortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARGöktuğ Eren ARSLANTINAZTEPE ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARKuzey Alp KolTürkkonut Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMehmet Ege PekerAnkara Özel Tevfik Fikret Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMeral Melek Canbaz Orhan cemal fersoy Ortaokulu ortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARnazlı çelikbileknesibe aydın okullarıortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSabire Nisa SAĞLIKŞehit Halil HAMURYEN OrtaOkuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSalih Emre MerdanODTÜ Geliştime Vakfı Okulları-ANKARAortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSudenaz AydınTürkkonut Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARTAHA ÇINAR GÜNALArı Koleji ortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARTAHA GÖRKEM ORUNÇUBUK ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARTaha ÖZTÜRKSincan Şehit Ömer Bozkurt Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARYAĞMUR BERRA BALIKÇUBUK ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARZehra Nur ÖzgülÜmitköy Kız İ.H. Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARZeynep KaragözTürkkonut Ortaokuluortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARZEYNEP MELİS YILDIZÖZEL ARI ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARZEYNEP ÖZDEMİRÇUBUK ORTAOKULUortaokul5Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARAHMET BERAT ÖZBAŞÇUBUK ORTAOKULUortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARAHMET TUNAHAN AYGÖLARI OKULLARIortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARALİEREN YAVUZTED POLATLI KOLEJİortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAlper Çağın KökmenMehmet Özcan Torunoğluortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARARDA NALBANTTED POLATLI KOLEJİortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAYŞE NAZ ALÇUBUK ORTAOKULUortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARBeril ÖZUĞURODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Ankaraortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBORAN DORUK ADSAYYıldız Sınav Kolejiortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARECE YURTSEVENÖZEL ARI ORTAOKULUortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREge AcarArı Okullarıortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARFeyza Argun Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARKÜBRA ALTINTAŞTED POLATLI KOLEJİortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMELİKE YAMANÇUBUK ORTAOKULUortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARMELİKE ZÜLAL CEYHANÇUBUK ORTAOKULUortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARMert AcarArı Ortaokulu ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMuhammed Doğu COŞARTINAZTEPE ORTAOKULUortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMusa Kaan atamanÖzerl arı ortaokuluortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARNeslinur PehlivanÖzel İnci Ortaokulu ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARNevzat Maksud AKYÜZŞehit Ömer Halisdemir AİHLortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAROğuz kaan akçakayaAhmet mecbur efendi bilim ve sanat merkezi ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAROSMAN ALİ NAYCİTED POLATLI KOLEJİortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARÖMER FARUK NAYCİTED POLATLI KOLEJİortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSalih Enes GürEryaman Kooperatifler Ortaokuluortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARTuana fatma bodur Tevfik ileri imam hatip ortaokulu ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARYAĞIZ ÇELEBİTÜRKİYE NOTERLER BİRLİGİ ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARYağız Efe GÖKŞehit Özkan Özendi Ortaokuluortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARYiğit Eymen ALTAYAksoy ilköğretim ortaokul6Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAdanur KorkmazGüldarpı Ortaokuluortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAHMED PARLAKERZURUMLU İBRAHİM HAKKI ORTAOKULUortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAKIN AĞILTED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARArda Can Veran Bekir Yılmaz ortaokulu ortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARARDA VAHİT ÜSTÜNTED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAYŞE PATAnkara Yenimahalle Tevfik İleri İmam Hatip ortaokuluortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBARAN EFE SÜMBÜLTED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBeyza ÇAMSebat Kolejiortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARBeyzanur BAYTARÖzel Çankaya Pınar Kolejiortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARECE TÜMERDEMÖZEL ARI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVAREGE ERKANARTI FEN KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARELA TAŞTED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARELİF İREM ÇELİKÖZEL KIRŞEHİR KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARHaktan OralMehmet Akif Ersoy Ortaokuluortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARKübra AlganTevfik ileri Anadolu ihlortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMİNA UÇARbahçeşehir koleji incek kampüsüortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARMUHAMMED ALP İPEKTED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARMUHAMMED EMRE BARIŞTEVFİK İLERİ ANADOLU İMAM HATİP ORTAOKULUortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARMUSTAFA BARIN BAKIRnesibe aydın yıldızlar ortaokuluortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARNACİYE YAĞMUR KAMACITED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARNEHİR AKMANAYŞE ABLA KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARNİSA ÖKTEMTINAZTEPE ORTAOKULUortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARONAT DİLAVERYÜCE KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARÖYKÜ TAŞTED POLATLI KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARÖzgür YalçınNesibe Aydın Ortaokuluortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
VARrüzgar dedeogluankara üniversitesi geliştirme vakfı özel okullarıortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSargın ŞENÖzel Arı Okullarıortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSEMA NİSA YAZICIÇUBUK ORTAOKULUortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARSERHAT DEMİRDAŞDEHALAR KOLEJİortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSILA ÜRKMEZTINAZTEPE ORTAOKULUortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARVerda Karahanodtü vakıf kolejiortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARYılmaz Efe DURANTınaztepe Ortaokuluortaokul7Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARABDURRAHİM ÜNALTED POLATLI KOLEJİortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARAras TelliTürkkonut Ortaokuluortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARArda AtakÖzel Arı ortaokuluortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARARDA BAŞAR ÖZCANTED POLATLI KOLEJİortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARBurak MARAŞLISema Yazar Ortaokuluortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARCAN ÇINAR SARUÖZEL ARI ORTAOKULUortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARDeniz CoşkunArı Okullarıortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARDİYAR AYDINTED POLATLI KOLEJİortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVAREnes Bayezit Şehit Mehmet Ali Durak Ortaokulu ortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARENES NALBANTTED POLATLI KOLEJİortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARERDEM YÜCELTED POLATLI KOLEJİortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARMUSTAFA ALP YALÇINÖZEL ARI ORTAOKULUortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARMustafa Emre GünayTevfik İleri Anadolu İmam Hatip Ortaokuluortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)
ONAYLIVARÖykü Özer Özel Arı Koleji Ortaokulu ortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSEHA BEREN GÖKBULUTÖzel Arı Okullarıortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARSemih EkmekçiErdoğan Şahinoğlu Ortaokuluortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARsüleyman güngörtevfik ileri imam hatip ortaokuluortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARTalya AYTEN Deli Bilim&Sanat Fırat İlhan Okullarıortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARUĞUR EKİN SARAÇOĞLUTÜRKKONUT ORTAOKULUortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
ONAYLIVARyakup yağız ünlüerATATÜRK ORTAOKULUortaokul8Ankara / Etimesgut <> Z Kuşağı Koleji @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00 (Ortaokul) 13.00-14.30 (İlkokul-Lise)VAR
VARDİLAYENİ MAHALLE İLKOKULUilkokul4Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00
ONAYLIVARRANA ŞEKERArtvin-Hopaortaokul5Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARYASEMİN NUR PALAŞOĞLUArtvin-Hopaortaokul5Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARMUZAFFER TAHA YILDIRIMŞEHİT EROL İNCE İMAM HATİP ORTAOKULUortaokul6Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARBeril LOKUMCUKemalpaşa Ortaokuluortaokul8Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARCem Dağlar ÖZKANKemalpaşa Ortaokuluortaokul8Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARDeniz YENİGÜLKemalpaşa Ortaokuluortaokul8Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARSude Naz YAZICIKemalpaşa Ortaokuluortaokul8Artvin / Hopa <> Artvin-Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi @ 08 Şubat 2020 10.30-12.00VAR
ONAYLIVARDila ÇimenCumhuriyet İlkokuluilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREge Balamir Demirbaşİsabeyli İlköğretim Okuluilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREylül Belinay GirginNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARKerem YıldıranNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMuhammer Emin HıracenNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARNilsu AykutNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARYağız Efe KasapNazilli Bahçeşehir Kolejiilkokul3Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARAybeliz ŞentürkNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARÇağatay Berk BilenCumhuriyet İlkokuluilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVAREcrin Gül ÖzdemirNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREzel YETİMNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMustafa SevimNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARNuri Efe GülertekinNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARUmut TopaçNazilli Kafa Çocuk Kulübüilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARYAVUZ EROĞLUÖZEL FETHİYE İ.O.ilkokul4Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARCeylin CeylanNazilli Anadolu Lisesilise12Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARAHSEN PINAR KARAKURT Asımın Nesli ortaokul6Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
VARAlper Faik TOKAsımın Nesli proje okuluortaokul7Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMuhammet Baki ÇİFTÇİAsımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesiortaokul7Aydın / Nazilli <> Sınav Koleji @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMehmet Renas KoçakÖzel Söke Sınav Koleji İlkokuluilkokul3Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARMehmet Duran AkcunÖzel Söke Sınav Koleji İlkokuluilkokul4Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARYusuf Mert KarpuzÖzel Murat Yıldırım İlkokuluilkokul4Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARŞevval İlkin TürkBahçeşehir Kolejilise12Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARMehmet Akif AğadükSöke Özel Doğa Ortaokuluortaokul5Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARAylin GürerSöke Özel Doğa Ortaokuluortaokul7Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARIrmak GülSöke Özel Doğa Ortaokuluortaokul7Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARNehir KorkmazSöke Özel Doğa Ortaokuluortaokul7Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARNehir TanrısevdiAydın Özel Başak Kolejiortaokul7Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARAli Emre AkkayaÖzel Söke Sınav Koleji Ortaokuluortaokul8Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARilkim özkılıçAydın Söke Behiye Hanım Ortaokuluortaokul8Aydın / Söke <> Söke Doğa Okulları @ 09 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
VARAzra ÇobanUso ilkokuluilkokul3Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARHATİCE BURÇE YURTTAŞŞEHİT ERHAN ÇAKMAK İLKOKULUilkokul3Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHATİCE SAADET AYYILDIZBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSaip Aral Karasu Nimet Güvener ilkokukuilkokul3Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAhmet Arslan Şenay Özboyacı ilkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAli Kayra GökturMehmet Akif ilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBERRİN IŞILDAKBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARElif Nur ÖZTÜRKHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFethiye Beray ÖZKANHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGamze ElibolBucak Atatürk ilkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGülşen KINAYHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARirem çelik Atatürk ilkokulu ilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARKerem BEYHANÜlkü İlkokulluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
VARMehmet Eren Tutal Konyaaltı ilk okuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMustafa AKKOÇHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖmer Faruk MACİTHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSELAHATTİN ÖZKIRBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSELMA CEYLİN TALAYMANBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSÜHEYLA KARACABURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTuğra YILMAZHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTunahan KayacanMehmet Akif Ersoy İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARUtku BeyhanÜlkü İlkokulluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARVolkan KÖLEHacılar Yılmaz Turgan İlkokuluilkokul4Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİBRAHİM ARIÇOBANBurdur Ercan Akın Fen Lisesilise10Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAysu SAYGINBucak Adem Tolunay Fen Lisesilise9Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAyşe Zeren GİRGİNERBucak Adem Tolunay Fen Lisesilise9Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBahar ŞimşekAntalya Anadolu Lisesilise9Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAzra IRKILATAÖzel Isparta Bahçeşehir Ortaokuluortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBÜŞRA GÖÇERTÜRK HAVA KURUMU ORTAOKULUortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFurkan Arda AydınIsparta Şehit Göksel Koç ortaokuluortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARGülsüm ikra ÇobanSuna uzal ortaokuluortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARİREM TÜRKERAntalya Hüseyin AK Ortaokuluortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMELİH GÜROCAKIsparta Boğaziçi Kolejiortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARSELİN ALTINBURDUR ALPASLAN ALİ CAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYAĞMUR TEKİNBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP GÜLSE ÇETİNBURDUR ALPASLAN ALİ CAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCEYLİN SERTBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREFE ALİ DIKIBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFATMA NİSA BAĞCIBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFİLİZ GÖRGENTÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ORTAOKULUortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMeriç Raşit ZenginISPARTA DOĞA KOLEJİortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖmer TanrıkuluKadir Boylu Ortaokulu (ISPARTA-MERKEZ)ortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZAFER YALÇINBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul6Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARElif ŞİMŞEKŞehit Akif Altay Ortaokuluortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARırmak çakısuna uzal ortaokuluortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKADRİYE GÜNEŞTÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ORTAOKULUortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMEHMET IŞILDAKBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNisanur BulutSuna Uzal Ortaokuluortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖYKÜ GÜMÜŞTAŞBURDUR ALPASLAN ALİ CAN BİLİM SANAT OKULUortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTUĞBA YORGUNTÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ORTAOKULUortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYUSUF EREN YILDIZBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul7Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÇAĞLA NUR NALCITÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ORTAOKULUortaokul8Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREmir ilbanÖzel Rota Ortaokuluortaokul8Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖMER FARUK BULUTTÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ORTAOKULUortaokul8Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSAFA YALÇINBURDUR ALPASLAN ALİCAN BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul8Burdur / Merkez <> Şehit Akif Altay Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBahattin umut yeterOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBatuhan savaşçıOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBilge nil demirOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCemre çelikBahcesehir kolejiilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARDeniz dila erçinOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREcrin demirOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARege dedeoğluosman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARElif eda poyrazOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFikri mete kalaycıOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHüseyin çaylanOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİpek aybulutOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİsmail efe berekalOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARMELEKNUR ATAVildan Kolejiilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARNilay damla baskanOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRana doğanOsman özgür ilkokuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRüzgar BalkancıFatih İlkokulu ilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZeynep Aysima YıldızOsman özgür ilköğretim okuluilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARZeynep Berire UzunDenizli Ferhatlar Kolejiilkokul3Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAhmet baran saldızOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAhmet efe eğlenoğluOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAli kerem orunluOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARALİ KUZEY GÜLHANOSMAN ÖZGÜR İLKOKULUilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAslı GümüştaşBahçeşehir Koleji Denizli Kampüsüilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAzra güvenOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBanu tuğba allınOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBedirhan karahanOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBeyza demirOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBilge güven Osman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCeylin cinkayaOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREgemen gülyaprağıOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREgemen yıldırım1200 evler ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREmirhan pervanlarOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREsma esin kabulOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARhakan tanrıverdiosman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHüseyin gençtürkOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHüssem yörümezOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİmge beşelOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİrem Ceylin Sezgin Fatih İ. Ö. O. ilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKağan borazanOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARMahmud Said KARCI 1200 evler ilkokulu ilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMustafa ege kaygısızOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROsman Ilgaz Sarı FETHİYE BİLSEMilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖzbek çiftlikliOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSemih abdırğanOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSena çağırganOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYavuz selim şahinDoğan Demircioğlu Emsan İlkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZeynep ekin yılmazOsman özgür ilkokuluilkokul4Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFurkan BERKYaşar Kımıl Fen Lisesilise10Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCEMRE ÇETİNGELİŞİM KOLEJİOrtaokul5Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFATİH IŞIK GELİŞİM KOLEJİOrtaokul5Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARelif beyza keçelioğluTÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ORTAOKULUortaokul6Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARElif Naz BaşgünHayırseverler Ortaokuluortaokul6Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMEHMET DENİZ ESENKAYADenizli Hayırseverler Ortaokuluortaokul6Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMUSTAFA EFE ŞAKACIHavva Süleyman Yağlıca ortaokuluortaokul6Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYİĞİT KORKMAZTÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ORTAOKULUortaokul6Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAhmet KarakayaNezihe Derya Baltalı Nilim ve Sanat Merkeziortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARALİ ALP YAZICIDenizli Nezihe Derya Baltalı Bilim ve Sanat Merkeziortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARALİYE CEMRE UYSALGELİŞİM KOLEJİOrtaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAlper BacanlıHayırseverler Ortaokuluortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARARDA ÇALLICAGELİŞİM KOLEJİOrtaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBengisu ertenHayırseverler ortaokuluortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCEM KAYMANLIGELİŞİM KOLEJİOrtaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VAREnes samet efeHayırseverler ortaokulu ortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMECİT KAAN ŞİMŞEKGELİŞİM KOLEJİOrtaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMEDİNE YILMAZözel kırmızı elma ortaokuluortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNEHİR GÜNEŞözel kırmızı elma ortaokuluortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRüştü Kağan KıvançNezihe Derya Baltalı Denizli Bilim Sanat Merkeziortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARSALİH ŞAHİNGELİŞİM KOLEJİOrtaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSudenaz SakallıoğluHayırseverler Orta Okuluortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP DEREN GAZİOĞLUDENİZLİ HAYIRSEVERLER ORTAOKULUortaokul7Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAYBARS AVCIGELİŞİM KOLEJİOrtaokul8Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerrak MusluFethiye Ortaokuluortaokul8Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMUSTAFA KEREM ARSLAN GELİŞİM KOLEJİOrtaokul8Denizli / Merkezefendi <> Servergazi İmam Hatip Ortaokulu @ 07 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMED EMİN ESERSALİM HAZARDAĞLI İLKOKULUilkokul4Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARYaren canbazİcme ilkokuluilkokul4Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARBerat Alp YükselCemil Meriç Fen Lisesilise10Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARBurak Miraç ToyCemil Meriç Fen Lisesilise10Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARCeren Merve İpekCemil Meriç Fen Lisesilise10Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARDeniz ÇınarCemil Meriç Fen Lisesilise10Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVAREcem ErdemCemil Meriç Fen Lisesilise10Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARMuberra İpekCemil Meriç Fen Lisesilise10Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARGökçe AdsızBaskil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesilise12Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARElif DuralCemil Meriç Fen Lisesilise9Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARMİRAÇ EMİR ESERÇUBUKBEY ANADOLU LİSESİlise9Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARYUSUF ALİ KESKİNYÜKSELİŞ KOLEJİ FEN VE ANADOLU LİSESİlise9Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARali alper peşmenelazığ bilim ve sanat merkeziortaokul5Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARİrem Sena ERDEMŞehit Cuma Dağ Ortaokuluortaokul5Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
VARmrvsimyaortaokul5Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARSeyyidet Nefise DemirolGazi Ortaokuluortaokul5Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARDoruk AtpulatÖzel Elâzığ Bahçeşehir Kolejiortaokul6Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARHasan Fatih ÖzdayıAziz Gül Ortaokuluortaokul6Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARNidanur SoysalElazığ Özel Yöntemim kolejiortaokul6Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARTuba Karaağaç Şehit eyüp oğuz proje ortaokuluortaokul6Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARAyşe DemirolŞehit Eyyüp Oğuzortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARBekir Tuğra GüneşŞehit Fevzi Gürsu Ortaokuluortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARcansu Kamışlıoğluşehit öyüp oğuz proje okuluortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARMahmut POLATMusa Coşkun Ortaokuluortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARMelisa ÇAKMAKMusa Coşkun Ortaokulu ortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARZeynep AYDINŞehit Eyyüp Oğuz Ortaokuluortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARZeynep TUNÇMusa Coşkun Ortaokulu ortaokul7Elazığ / Merkez <> Özel Simya Koleji @ 22 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARDamla EROĞLUErzincan Bilim ve Sanat Merkeziilkokul4Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMerve Rana yılmazOltu Mehmet Akif Ersoy ilkokuluilkokul4Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMuhammed Hamza ZENGİN Kocatepe İlkokuluilkokul4Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARYUSUF EYMEN FİLŞehit Murat Ellik İlkokuluilkokul4Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBedirhan Duzcan Necmettin Erbakan Fen Lisesi lise10Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARceren kayaErzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesilise10Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARfatma berfin gömleksizerzurum ibrahim hakkı fen lisesilise10Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARRIDVAN ŞIRAY PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİ lise10Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARSelami Alperen Kasımoğullarıİbrahim Hakkı Fen Lisesilise10Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARkubilay kaan kaçarbilkent lisesilise11Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARESRA ALKANATNEVZAT KARABAĞ ANADOLU LİSESİlise9Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMahmud turanErZurum İbrahim hakkı fen lisesilise9Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARHayrunnisa GüngörAhmet Hamdi Tanpınar Ortaokuluortaokul5Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARkahraman rüzgar kaçargüneş kolejiortaokul5Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARSaid çekdar ibaKayakyolu çmis ortaokuluortaokul5Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMehlika İclal PAYLANÖzel Güneş okullarıortaokul6Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARSenanur CÖMEZBilkent Ortaokuluortaokul6Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARTaha AygünAkyazı Şehit Er Mesut Koyun Ortaokuluortaokul6Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBatuhan AydınAliya İzzet Begoviç İHOortaokul7Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMUSTAFA ÖZERERZİNCAN VALİ METİN İLYAS AKSOY ORTAOKULUortaokul7Erzurum / Yakutiye <> Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBuğra ÖZTÜRKŞeker ilkokul3Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREfe Can ÖzdemirHurriyet ilkoğreyim okuluilkokul3Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMELEK KOCABIYIKHÜRRİYET İLKOKULUilkokul3Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARRamis mirza KILIÇ Nesrin fuat BURSALI ILKOKULU ilkokul3Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARAHMET KEREM DOĞRUÖZSARICAKAYA FATİH İLKOKULUilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARAtike Ecrin GökkayaHürriyet İlkokuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARAzra seda okurHürriyet ilk öğretim okuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARCEMRE NUR ÇETİNKAYATEPEBAŞI HÜRRİYET İLKOKULUilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
VAREge Erötcü Özel Bahcesehir bademli kolojiilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
VAREGEMRN ÜNLÜTÜRKŞehit Soner ÖZÜBEK İlköğretimilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVAREsin ÇaçakHürriyet İlkokuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARESMANUR DURMAZHÜRRİYET İLKOKULUilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARHayrettin Fatih PekerHürriyet ilkokuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMEHMET ARDA ÇIRAKLITEPEBAŞI HÜRRİYET İLKOKULUilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARMelike AKSUSarıcakaya Fatih İlkokuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARRabia Naz GülerHürriyet İlkokuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARYAĞIZ YUSUF YILDIRIMHÜRRİYET İLKOKULUilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARYağmur Serra YALÇINHürriyet ilkokuluilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARZEYNEP KARTALHÜRRİYET İLKOKULUilkokul4Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
VARege ulucanmustafa kemal ilköğretim okuluortaokul5Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARHalil TürkMehmet Akif Ersoy Ortaokuluortaokul5Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARKerem SarıerÖzel Şehir Koleji Ortaokuluortaokul5Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBeyzanur EsirAhmet Sezer Ortaokuluortaokul8Eskişehir / Merkez <> Özel Yeni Yol Okulu @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARBeren Su ÖZAYDIN Nuray Tuncay Kara Bilim ve Sanat Merkeziilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKEREM KARAKUŞMüslüm Erdoğan İlkokuluilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARmelih bağlanŞehit Ahmet Bozkurt ilkokuluilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMED ESAD CESUREmine Fevzi Uslu İlk Okuluilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMuhammed Mirat ÖZDEMİRŞehit Ahmet Bozkurt ilkokuluilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNeva DoktoroğluÖzel Sanko Okullarıilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNizam roni güneşBahçeşehir kolejiilkokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARAli İhsan YaşarÖzel Seçkin Okulları ilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAybüke KUMRUNilgün ismet akınalanilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARErva güven Nilgün ismet akın alan ilkokulu ilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREYLÜL SAĞLAMCINİLGÜN İSMET AKINALANilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARikbal su özbayisabet okullarıilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARKEREM YAĞIZ KAYANİLGÜN İSMET AKINALANilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARRamazan Abid MuratMete Uygun İlkokuluilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARSemih Berent ÖZDEMİRnilgün ismet akınalanilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSERCEM İHSAN KAPTANTOĞRULNilgün İsmet AKINALAN İlkokuluilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARUmut ÇATAK Kaşgarlı Mahmut İlkokulu ilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYusuf Mirza YaşarMehmet Tuncay Aykaçilkokul4Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBurak UNATÖzel SANKO Fen ve Teknoloji Lisesilise10Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDeniz Kılıç TOBB FEN LISESIlise10Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREce şimşekHasan süzer Anadolu lisesilise10Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREmre DoğanÖzel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesilise10Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYiğitalp OrhanÖzel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesilise10Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerkay DobooğluÖzel SANKO Okullarılise11Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARErencem ÖzbeyÖzel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesilise11Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSerhat ÖzfıstıkçıÖzel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesilise11Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBarkın Büyükkörükçü Nesibe Aydın lise9Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMelike ERİKCİGaziantep Kolej Vakfılise9Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROrhan Teoman TuraçNesibe Aydın Okullarılise9Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARRAMAZAN ARSLANMİDYAT BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul3Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARELİF SAFİYE FAKIOĞLUADNAN AŞortaokul5Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİLYAS KAHRAMANÖMER ASIM AKSOY ORTAOKULUortaokul5Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSalih Efe Ergünİsabet Okulları Gaziantep Mahmudiyeortaokul6Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAlperen BesleMehmet Akif İnan Ortaokuluortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBÜŞRA YEMİŞENMEHMET AKİF İNAN ORTAOKULUortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARElgiz Naz GürbüzBirey Kolejiortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREZEL CAN Mehmet Akif İnan ORTAOKULU ortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFATİH KAĞAN KAYARMEHMET AKİF İNAN ORTAOKULUortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARmuhammed salih tekinadıyaman doğa kolejiortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNursena KaralarMehmet Akif İnan Ortaokuluortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARoya berfin macitmehmet akif inan ortaokuluortaokul7Gaziantep / Şehitkamil <> Ada Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREmir KARATAŞ Kurtuluş ilkokuluilkokul3Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARHilal zehra arasanM.husnu ozyegin ilkokuluilkokul3Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARTanem Su TanrıverdiBahçeşehir okullarıilkokul3Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARAli turab ARASLIHüsnü Özyeğin ilkokuluilkokul4Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARRojen Ali BulutBahçeşehir kolejiilkokul4Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARsara telekküllük orta ve ilköğretimilkokul4Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
VARUTKU KEZERAğrı Bilim ve Sanat Merkezi (Ağrı BİLSEM)ilkokul4Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARCemal Hasan GülşinIğdır Ortaokuluortaokul6Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARFURKAN EMRE ÖNERIğdır Ortaokuluortaokul6Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARHüseyin Can ARASLIİnönü Ortaokuluortaokul7Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARHüseyin emre bağcitekİnönü ortaokuluortaokul7Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARArjen BulutBahçeşehir kolejiortaokul8Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
VARhasan kaya11111ortaokul8Iğdır / Iğdır <> Özel Hazar Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARADİL UTKU DÜZENLİZEYTİNBURNU ŞEHİTLER BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAhmet PolatÖzel Başakşehir Final İlkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAli Erdem Karadeniz Özel Başakşehir Uğur ilkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAli Talha BayarŞehit Serdar Gökbayrak I.Ö.O.ilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARAli TURANGöktürk ilkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAybige naz öçalŞehit serdar Gökbayrak ilköğretim okuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARECENAZ KAPUSUZBAŞAKŞEHİR CUMHURİYET İLKOKULUilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREfe Kartal BoztunçÖzel Taş İlköğretim Okuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREgemen ERCANGöktürk ilkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREmir KütükçüFuat Soylu İlkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREymen Bera Özbek Şehit Serdar Gökbayrak ilkokulu ilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARGüler Azra BursaŞair Behçet Kemal Çağlar İlkokulu ilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARHamza Yakup YILMAZŞehit Serdar Gökbayrak İlkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKUTAY EFE HOROZGAZİKENT İLKOKULUilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMehmet Berat DemirciŞehit Serdar Gökbayrak İ.Ö.Oilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMehmet Emirhan AkbayırÖzel Başakşehir Final İlkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMehmet Fatih ArslantürkAhmet Kabakli ilkogretim okuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Yusuf KayaÖzel Başakşehir Final İlkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÖmer KOYUNCUBaşakşehir Şehit Muhammed Eymen Demirci İlkokuluilkokul3İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAffan Eymen KabullarBaşakşehir Final İlkokulu ilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARAhmet Tarık ErcanAhmet Kabakı İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAlparslan FeyzioğluEsentepe ilkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARAybüke TARKANŞehit Serdar Gökbayrak İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBURAK YILMAZ ADIGÜZELYenibosna Doğu Sanayi İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARDogay dasdemirMustafa kemal iooilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARDuygu Nur AKINŞehit Serdar Gökbayrak İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREcrin YILDIZSultan Alparslan İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARELİF SELMA ATSATANDr. Lütfü Kırdar ilkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARERDEM ÖZDEMİRÖZEL DOĞA ŞİŞLİ BOMONTİ BİLİM OKULUilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARGÜLSENA BOZDAĞBezirganbahçe İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKayra Kerem EmreBaşakşehir Final İlkokulu ilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARMehmet Arif YıldızŞehit Serdar Gökbayrak ilkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMUSTAFA EMİR ÖZDEMİRYENİBOSNA DOĞU SANAYİ ILKOKULUilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNesibe YeşilovaHekimoğlu Ali Paşa İlkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNİSANUR ARATNAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÖykü ŞenTed Atakent Kolejiilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARRahime Betül MertBaşakşehir Final İlkokulu ilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARsemih sönmezışıkyüksel yeşil ilkokuluilkokul4İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAhmet Mert Tezcan Çemberlitaş Anadolu LisesiP15780813277194444929454233184lise10İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAROkan TezcanTürk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesilise11İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBARIŞ KOYUNCUEnka İstanbullise9İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDENİZ NAZ ÖZKANÖzel Amerikan Robert Kolejlise9İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBedirhan KarakoyunKurtdereli Mehmet Ortaojuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDİLARA ATEŞMalazgirt Ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARENES OZANMalazgirt Ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARERVA MANGIRHızır Reis Kız İmam Katip Ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARGöktürk ÖzenToki Avrupa Orta okuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
VARGünay ŞencanMustafa Kemalpaşa ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARHÜRREM USTAOyakkent Orta Okuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARMasal almina arslanİmkb yavuz Sultan selim ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMUSTAFA EYMEN KARABURUNKAGITHANE DEVRIALEM EGITIM KOLEJLERIortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARnilay emine demirBAŞAKŞEHİR FİNAL OKULLARIortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARŞevket Eren yıldız Necip Fazıl Kısakürek orta okulu ortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARŞEYMA AYMalazgirt Ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARTaha Sarımustafaoğlu Necip Fazıl Kısakürek ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARYavuz Baki önerNecip Fazıl Kısakürek orta okulu ortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARYiğit Hamza AygünNecip Fazıl Kısakürek Ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARYusuf İnançmenderes ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARZehra nihan karaİbb sehit mustafa erdogan ortaokuluortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP KÜÇÜKDEREHIZIR REİS KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİortaokul5İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAhmet Emre başMenderes orta okuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBurak TekinMenderes Ortaokuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARela beril şamiloğluistanbul akademi kolejiortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHamza sarıtaşMenderes orta okuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHavva Dilara KüçükikizArgem Ortaokuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMert Ali Demiraytoki erdem beyazıt ortaokuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÖmer Demir Kurucuİstanbul akademi kolejiortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARömer talhacemre kolejiortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARRohat İnançMenderes Ortaokuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARTarık Bora Aydinmenderes ortaokuluortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARzeynep rabia aratnazmi arıkan fen bilimleri ortaokul6İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÇağan poyrazBehiye Selim pars ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDAMLA BAYRAMLIÖzel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARFeyza POLATFinal Okulları Başakşehir Kampüsüortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARFiliz Berra YaralıCemil Meriç Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARGöksu YeniceÖzel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARGÜLZADE NUR DURSUNMalazgirt Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARİrem AkcanTOKİ şehit çağlar canbaz imam-hatip ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARJasurbek RustamovÖzel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMehmet Oğuz GünayÖzel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMED YUSUF DOLGUNÇAYBAŞAKŞEHİR FİNAL OKULLARIortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNazlı PepeÖzel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNehir Temizkan Özel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAROsman ÇabukYeniden Diriliş Ortaokuluortaokul7İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNehir AltınsoyÖzel Halkalı Uğur Ortaokuluortaokul8İstanbul / Başakşehir <> Başakşehir Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARasya sarıhaneminaliyaşin ilkokulu ilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerra Mira IșcanEmin Ali Yașin Ilkokuluilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBuğra KaraçiftciEmin Ali Yaşin İlkokuluilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBurak KayaEsenyurt Sultan Alpaslan ilkokuluilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARElvin Asya KoçEmin Ali Yaşın İlköğretim okuluilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREmir Kozacıoğluİstanbul Akademi Kolejiilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİnci Firdevs KaradağAtatürkilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖmer Berke Destireci İhsan şerif ilköğretim okuluilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARsalih erkam saraçGÜRPINAR AZİME YILMAZ ilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSevval Nur AksoyEmin Ali Yaşinilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTunç Arda ÇankayaBaşakşehir Cumhuriyet ilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZeynep MOLLAHÜSEYİNOĞLUBeylikdüzü Haldun Taner İlkokuluilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP TUANA AĞCA75.YIL YEŞİLPINAR İLKOKULUilkokul3İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAdar ArpaçŞehit Vedat Barceğci İlkokuluilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAli Anıl GörgenEnka Okullarıilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDEREN ALAVCILAR BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VAREmrina esin kayaGökkusağıilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARErsel İnankulFmv Işık Ispartakule ilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİSMAİL EREN ALTUNOĞLUKüçükçekmece Çocuk Üniversitesiilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARKayra AydoğduÖzel Beylikdüzü Bilnet İlkokuluilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMehmet Yalçın VergiliFlorya Final Okullarıilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARmete kanathaldun taner ilkokuluilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNimet UZUNOĞLU Gümüşpala ilkokulu ilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSevig Dursun Çınarçapa ilk öğretim ilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSu Özgür Yoleriİstanbul Akademi Kolejiilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARTuna YENİKÖYLÜGökkuşağı Koleji Bahçeşehirilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARUTKUTAN ASLANDOĞU SANAYİ İLKOKULU ilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARYavuz Selim Özelİstanbul Akademi Kolejiilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARYunus Emre ÇELİKHalit Uygur ilkokuluilkokul4İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARÖmer Faruk SumanVefa lisesilise10İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSENA İREM AKPINARESENYURT ÇINAR KOLEJİlise10İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARŞiyar DenizVefa Lisesilise10İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARUtku Onat KısaVefa Lisesilise10İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBahar Açılanİstanbul Erkek Lisesilise11İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSÜMEYYE GAGAESENYURT ÇINAR KOLEJİlise11İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAYŞE RANA KOÇYİĞİTESENYURT ÇINAR KOLEJİlise9İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARErkin GörgenTürk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesilise9İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGÜLŞAH TEKİNESENYURT ÇINAR KOLEJİlise9İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKEREM POLATÖZESENYURT ÇINAR KOLEJİlise9İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARADA KAYABahçeşehir Kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAda KutluMev koleji büyükçekmece ortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAras aydinAvrupa kent kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerat toprak KaragülTürkiye gazeteciler cemiyetiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerra SağlıkAvcılar Atatürk Ortaokuluortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
VARBora güney kokumMevcut Büyükçekmece kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARCeren Dalgıçİstanbul Akademi Kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÇağlayan BozkurtAtatürk Ortaokuluortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDefne Sağlamİstanbul Akademi Kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDURU ATEŞMEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE OKULLARIortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDuru Irmak BulgurcuMEV BUYUKCEKME OKULLARIortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDuru Sağlamİstanbul Akademi Kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREFE GÜNGÖRBey-Koop Ali Çebi Ortaokuluortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREfe ÖzelMEV Koleji Özel Büyükçekmece Okullarıortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREge Gürbüz Mev koleji Büyükçekmece ortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREylül AKPINARMEV BÜYÜKÇEKMECE ORTAOKULUortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİtem ÖztürkBilnet Okulları Beylikdüzü kampüsüortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMEHMET TOPTANESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNil Tuana kayaAvcılar Atatürk Ortaokuluortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARÖYKÜ ÜZELMev Koleji Özel Büyükçekmece ortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSARP AKÇAISTANBUL AKADEMİ KOLEJİortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSim Dünya ŞahinTed Atakent Kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTeoman Ata KORKMAZÇorlu Bahçeşehir Kolejiortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYİĞİT AKALTUNTAŞTEKİRDAĞ 50.YIL ORTAOKULUortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYİĞİT CAN İSTANBUL AKADEMİ KOLEJİortaokul5İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAHMET HASAN KARAESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAKİF BEZİRKANESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBatuhan YÜKSEL Terakki Vakfı okullariortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÇAĞAN HORASANŞehit Üsteğmen Konuralp Özcan Ortaokuluortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDİLARA ŞAHİNESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARECE ALTINTAŞİSTANBUL AKADEMİ KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREMİR TUFANESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARENES FEVZİ CANEYÜPSULTAN İMAM TORUNOĞLU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE ORTAOKULortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARESMA YALNIZOĞLUESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREymen yiğit tümeroğluMEVortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHamza KarakaşÖzel Büyükçekmece MEV Koleji Okullarıortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
VARİlksu Nas Yalçınkaya Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulu ortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARRüştü AVARMev büyükçekmece okullarıortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARvildan özelİstanbul Akademi Kolejiortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARYÜSRA ZEYNEP ORALESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZEHRA BETÜL TOPTANESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP ARKESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul6İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAlp Gökmen ÇeperliMaçka Pakmaya Hüsamettin Ziler Ortaokuluortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARAteşMev Özel Büyükçekmece kolejiortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARBERRA BETÜL YAVUZFATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULUortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARBurak Cem ÖzkanMareşal Fevzi Çakmak Ortaokuluortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
VAREfe Deniz YazkanAliçebi ortaokulu ortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
VAREnes DEMİRCİBülent Ecevit Ortaokuluortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARGöktuğ Erol Bahçeşehir kolejiortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROnur KILIÇOĞLUAvcılar Mektebim Okuluortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSALİH KEREM CANİSTANBUL AKADEMİ KOLEJİortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTAHA YUSUF SEZERESENYURT ÇINAR KOLEJİortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARyusuf taha KEDERSİZBÜLENT ECEVİT ORTAOKULUortaokul7İstanbul / Beylikdüzü <> Dolmabahçe Okulları @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAhmet Yaman TemizbaşakTalatpaşa ilköğretim okuluilkokul3İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAren mert disciGalatasaray ilkokuluilkokul3İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBegüm EroğluÖzel Lider Şişli Koleji İlkokuluilkokul3İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARSerra İncekaraZühtüpaşa İlkokuluilkokul3İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZülal KönezMuallim Cevdet İlköğretim Okuluilkokul3İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARADA AKSOYAtaşehir Mehmet Akif Ersoy İ.o.ilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAhmet Yusuf DemirTurgut Reisilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAtılay Baran Paşmakçıoğlumihriban suat bedükilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAybüke AkyolBalahatun İlkokuluilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBELEN NİDA ÇETİNKAYA BAHCESEHIR KOLEJİ ilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREge ALTUNTAŞSabiha Hamdi Türkay İlköğretim Okuluilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREge DursunBilfen Ataşehirilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARElçin tunçelAtacan kolejiilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARELİF NUR AKBURAKZekeriyaköy ilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREsma YeleginSüleyman Çelebi İ.Ö.Oilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARKUZEY YAYLAKADRİYE FAİK KOPARAN İLKOKULUilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMuhammed Metehan Erdoğan Balahatun İlkokul ilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARPamir YalçıntaşBilfen Çamlıca İlkokuluilkokul4İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARdefne seydansainte pulcherielise10İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAbdullah Fevzi AktaşKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAbdülkadir YıldırımKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREzgi Ergüney Maltepe Fen Lisesilise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Mücahit Can KADIKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİlise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Sami EkinciKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSenem Çelik Kadıköy Anadolu Lisesi lise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTalha OrdukayaKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise11İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİlay Zehra Şenay Galatasaray Lisesilise12İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARArhan AlpCağaloğlu Anadolu Lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerkan AktenMaltepe fen lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Atıf ALAKKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARmuhammed yusuf esKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Yusuf YıldızKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROrhan ÖzcanMaltepe Fen Lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRoel Emre WildenbergMALTEPE FEN LİSESİlise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYağız Rasim KalayKadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesilise9İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARpelinsu gürüneycağaloğlu anadolu lisesiliseHİstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAda AktoğuKadıköy Bilim ve Sanat Merkeziortaokul5İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREge Sarp Sarı Bilgiyolu kolejiortaokul5İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSinan GencerÖzel Ataşehir Bilfen Ortaokuluortaokul5İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARMEHMET AKİF DOĞRUÖZEL BİLFEN ATAŞEHİR İÖOortaokul6İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREylül Günel Uludağ Koleji ortaokul7İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARUMUT KASAPÖZEL EFDAL OKULLARI ortaokul7İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZeynep duru parlakÖzel bilfen yenişehir iooortaokul7İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARcan yıldırımBayrampaşa Ali Ülker Ortaokuluortaokul8İstanbul / Kadıköy <> Bilgiyolu Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAhmed Enis Ugurlu Kavakpınar İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAlp Fehmi AlkayaEşrefbey ilkokulu ilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAykan çolakhasanoğluHacıoğulları hilmisonay ilköğretim okuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBade Melek HACIOĞLU75.Yıl Mesut Yılmaz İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDavud akdemirYıldırım Beyazıt İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDerya YavaşcanOguzkaan Kolejiilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARIlgın Ada Yılmaz Özel Fen Kolejiilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARihsan demirMARMARA BİLGE OKULLARIilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİklimsu TOKSÖZFuat köprülü ilkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMuhammed Yusuf KeskinSultanbeyli Merkez İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARMuhammet Osman Taha SarıKartal Soğanlık İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMustafa Cem AvcıÇamçeşme İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAROnur Efe BerberBayramlar Kolejiilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖmer aras sertEğe sanayi ilkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖMER ÖZCANAtatürk İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRamazan Erdem LeventKaynarca ilkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTALHA KAAN TURUNÇ Bayramlar kolejiilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARYusuf YÜCELHacıoğulları Hilmi Sonay İlkokuluilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZühra demir75.yıl mesut yılmaz i.ö.oilkokul3İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAli nihat sertEğe sanayi ilkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAlisa Zeynep ELYİĞİTilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAlp BüyükercanDarıca Aslan Çimento İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARArya DURANilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAsya AhlatDarıca Aslan Çimento İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBEGÜM KOYAŞKARTAL ŞEHİT ŞÜKRÜ BAYRAKÇI ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBORA MOLDUR TUZLA FEN KOLEJİilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÇINAR ATLAS GÜNAYDINPENDİK MERKEZ İLKOKULUilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDefne Ada DİVARCIilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDeniz Ece ÖZLÜilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDORUK GÜNDÜZDARICA ASLANÇİMENTOilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREcrin AydınDarıca Aslan Çimento İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARECRİN DURU LAÇİNASLAN ÇİMENTO İLKOKULUilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREcrin Naz Çelik50.Yıl Chrysler İlköğretim Okuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREge AksoleyÇamlık ilkokulu ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREşref VatanseverToki Adil İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREymen Ahmet Kayım Pendik Merkez Ilkokulu ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREymen çatanErtuğrulgazi ilköğretim okuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREymen kadir Şener 50.yıl CHRYSLER İLKOKULU ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFURKAN HASANUSTATUZLA FEN KOLEJİilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHarun Uras ÇiçekŞehit Ömer Öner İlköğretim Okuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARIrmak avcı50 .Yıl Chryslerilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARİpek SalihoğluKurtköy Bahçeşehir ilkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİsmail OkurBiltek Kolejiilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKADİR DEMİRERTUĞRULGAZİ İLKÖĞRETİM OKULUilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMahmut Tuna YıldırımBahçeşehir kolejiilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
VARMehmet Emir Alkan Sancaktepe Birikim ilkokulu ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMelis Meryem Aksoy50.Yıl Chreyselerilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMetehan TIRINKOĞLUPendik Ertuğrulgazi ilkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Alp Ağırman Öğretmen ibrahim öztürk ilkokul ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARMustafa Utku samanDarıca Namık Kemal İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARNehir MenteşAslan çimento ilkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARNİL ZEYNEP GÖRENDARICA ASLAN ÇİMENTO İLKOKULUilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNilgün Banu Bozyiğit Özel Marmara Bilge Okullarıilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNisa YıldızAbdurrahmangazi İlköğretim Okuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROğuz Kaan ÇakmakçıAbdurrahmangazi İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROnur GüneyBilfen Kurtköy İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖmer Eymen YamanEğe Sanayi İlkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARPOYRAZ ERSALBAHÇEŞEHİR KOLEJİ KURTKÖY KAMPÜSÜilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRÜZGAR ERSALBAHÇEŞEHİR KOLEJİ KURTKÖY KAMPÜSÜilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARSalih Aykut SamanGebze Bilim ve Sanat Merkeziilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARTaha yıldız50.yıl CHRYSLER İLK OKULUilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTuana DURMAZilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARUMUT CAN ERnihat erim ilkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYağız Arda Aydoğan 50. Yıl Chrysler ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARYasin KoçErtuğrulgazi ilköğretim okuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYavuz selim balTurgut reis ilkokuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARYusuf şerzan BaşakNamık kemal ilkokul ilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYusuf TosunEGE SANAYII ILKOKULUilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZehra KOÇAslan Çimento İlköğretim Okuluilkokul4İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBilal Malik KARACAOĞLULise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGizem Zeynep KurtBahçeşehir Koleji Anadolu Lisesilise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHüseyin Arda AksoyTEVİTÖLlise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMert ÖzerTEVİTÖLlise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammet KavasLise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNESLİHAN ŞAHİNÖzel Marmara Bilge Okullarılise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAROnur Alp GüngörMaltepe Fen Lisesilise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARYağız Cebrail YEŞİLYURTLise10İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARArman ÖzcanTürk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesilise11İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerre ŞengülMaltepe Fen Lisesilise11İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKerem ÖnerTEV İnanç Türkeş Özel Lisesilise11İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSimay PalaTEVİTÖLlise11İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFurkan Mert ÖnerE.C.A Elginkan Anadolu Lisesilise12İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARAbdullah Mert ÖzdemSultanbeyli Aziz Sancar Anadolu Lisesilise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAhmet Eren GÖZÜBENLİLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAhmet Sami BAĞCILise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAleyna Nur TemelMaltepe Fen Lisesi lise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAtakan EvcinMaltepe Fen Lisesilise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBurak Emre POLATLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREce Cemre ÖZDEMİRLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFatmagül ErsözLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGizem KancaLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİrem Betül KocamanLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMeliha KaraLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMiray AkgünMALTEPE FEN LİSESİlise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Yusuf KARTALLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMustafa Talip PİŞKİNLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNisanur ÇIKRIKÇILise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRüveyda Zeynep ManavLise9İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAynur Sueda KentbuğaLiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAzra ALACAN LiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHamidin KÜÇÜKOĞLULiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHayrullah Enes DAĞLiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Turab DEMİRDAĞLise Hİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖmer Ünal BEŞKESELiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARUtkan KELEBEKLiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYunus Emre UYANIKLiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYusuf ErenLise Hİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZelihanur YağcıLiseHİstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBeril Önerler Kurtköy Doğa Koleji ortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBeyzanur AkdemirPendik Merkez İmamhatip Ortaokuluortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREMİR ŞAHİNÖzel Marmara Bilge Okullarıortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREylül akyelMaltepe bahçeşehir Kolejiortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREymen Malik ÇAMSezai Karakoç İmam hatip Ortaokuluortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFatih gültepeSultanbeyli genç osman ortaokuluortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHakan Ebrar SağlarLiv kolejiortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKEREM HANLIOĞLUBahçeşehir Kolejiortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammet Emin ÇelikkanSultan Abdulhamit Han Ortaokuluortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAROsman Mert ErginBahçeşehir Koleji ortaokul5İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAli Kerem YamanMilli Eğitim Vakfı Ortaokuluortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARArda DaşarDarıca Bahçeşehir Kolejiortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARArda Ekin ŞENGÜL50. YIL CHRYSLER ORTAOKULUortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAsya Irmak UstaPendik Orhangazi Ortaokuluortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDoruk Efe DÜZGÜNTekden Kolejiortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFAHRETTİN ENES KAVÇAKARKurtköy Doğa Kolejiortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHamdi furkan yüceOğuzkaan kolejiortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARKadim başakİstanbul fen bilimleri medeniyet okullarıortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARMuhammed Yiğit Sarıgül Argemortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARSalih Yusuf ŞENArtı Sonsuz Kolejiortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSelin AKYÜZortaokul6İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARANIL GARİPKOÇ ORTA OKULUortaokul7İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCEVAT NURİ BOZOĞLUMustafa Üstündağ Ortaokulu Gebze/Kocaeliortaokul7İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDefne İdil AtıcıKoç Ortaokuluortaokul7İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammet Mehmet AydınBayramlar Eğitim Kurumlarıortaokul7İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARRavza Nur Alkan Mahmut Kemal İnal İmamhatip Ortaokulu ortaokul7İstanbul / Kartal <> ERA Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARALYA DURU DEMETNAMIK KEMAL İLKOKULUilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARberil demirelibrahim hakkı konyalıilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARERTUĞRUL YASİR ÇELİKSAİT TAŞÇIOĞLU İLOKULUilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARMehmet Kaan Avşarİleri Nesil Okullarıilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARMERT KAVUNCUÖZEL PEK KOLEJİilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARNEHİR TURGUTÖZEL PEK KOLEJİilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARÖmer Yağız ŞahinNilüfer Hatun İlkokulu ilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARREYDA ÖZVERİHatice Mehmet Ekşioğlu İlkokuluilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARYAVUZ FİKİRÖZEL PEK KOLEJİilkokul3İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARAli KIRANÖzel Kağıthane Final Okullarıilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARAlptuğ ÇolakLütfü Banat İlkokulu ilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARAlya Ayşe ErsözÖzel Üsküdar SEV İlköğretim Okulu ilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARAlya Deniz KibarDarıca Aslan Çimento ilkokuluilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARDudu Elif Tuana Dayangaç Piyalepaşa ilkokulu ilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVAREKİN ÇELEPİFATİNHOCA İLKOKULUilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARİNCİ BİLGİNMarmara bilge okullarıilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARKamil Göktuğ AktolgaGölcük Turgut Özal İlkokuluilkokul4İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVAR Berke körlüÜsküdar Araştırma Geliştirme Merkezi Uygulama Lisesilise10İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARErdem Efe DelenÜsküdar Araştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Lisesilise10İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVAREdibe Zeynep KAYIŞAtaşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesilise11İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARİrem Naz ÇelenKocaeli Bahçeşehir Kolejilise11İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARSezin Eylül ArıVefa Lisesilise11İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARSıla KaplanYücel Boru Fen Lisesilise11İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARYunus Emre BüyükkaleCağaloğlu Anadolu Lisesilise11İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARDamla OrtaçUskudar Amerikan Lisesilise12İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVAREfe AlanÖzel Amerikan Robert Kolejilise12İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVAROzan KayaÖzel Amerikan Robert Lisesilise12İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARBengi GeçkilAraştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Lisesilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARElif Sude TuralMaltepe Fen Lisesilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARErtuğrul Recep Kocaman Araştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARGökay NurayAraştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Lisesilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARMustafa Furkan Zenginoğlu Argem lisesilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARŞEMS POLATÖzel Amerikan Robert Lisesilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARYusuf Tamer AkyolAraştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Lisesilise9İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARAyla Nisa Göçmener Acarkent doğa Koleji ortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARCemil Gülsoy Özel Camlica final okuluortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARHACER IRMAK KIRŞANTED İSTANBUL KOLEJİortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARMiray BalDoğa Kolejiortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARÖZCAN EMRE ÖNERARGEMortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARSİMAY KAYIRANAcarkent Doğa Kolejiortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARYunus Emre ArtalArgem ortaokuluortaokul5İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARALİ İHSAN GÜNDOĞDUArgem Ortaokuluortaokul6İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARDENİZ EFE ALTINÇEKİÇAVRUPA SINAV KOLEJİortaokul6İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVAREcrin AytekinArgem Araştırma ve Geliştirme ortaokul6İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVAREgemen ÇELİKÖZArgem Çamlıca Ortaokuluortaokul6İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARmirza bilal fıçıcıArgem Üsküdarortaokul6İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARMusa Eren GÜLLERAraştırma Geliştirme Eğitim Merkezi Üsküdar/İstanbulortaokul6İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARALİ TOPRAK KIRŞANBAHÇEŞEHİR ÜMRANİYEortaokul7İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
VARezgi özarslanfinal çengelköy ortaokuluortaokul7İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30
ONAYLIVARTuğra CanHasan Ali Yücel OrtaOkuluortaokul7İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARYasin Emre TurhanÖzel Çengelköy Final Ortaokuluortaokul7İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARAKSEL LEVON AMİROĞLUÖZEL EVRİM ORTAOKULUortaokul8İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARNazlı Ayşe BüyükkaleİTO GVO Natuk Birkan Ortaokuluortaokul8İstanbul / Üsküdar <> Özel Çengelköy Final Okulları @ 08 Şubat 2020 15.00-16.30VAR
ONAYLIVARAhmet Selim Başaran23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARARYA ARICANNECİP FAZIL KISAKÜREK İLKOKULUilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBATIN TUGANİzmir Yönder Okullarıilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBetül TOKTAŞ MUZAFFER TAŞDEMİR İLKOKULU ilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARDENIZ IŞIL AKBULUT Izmir Bornova Okyanus Kolejiilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVAREMRE KURTULMUŞ80. YIL EŞREFPAŞA İLKOKULUilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREralp YILMAZ Rota Kolejiilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREylül Ece GülerSüleyman Bilgen İlkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARMehmet said karakoyunYahya kemal beyatlı ilkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARMERT BALIKÇIMEV KOLEJİ ÖZEL GÜZELBAHÇE İLKOKULUilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMine AktaşÖmer Özkan İlkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNisa Nur ÜNSAL Zehra Semahat Erişen ilköğretim ilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNUREFŞAN ELİF SERİNÖMER ÖZKAN İLKOKULUilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARPoyraz UcarBornova Okyanus Kolejiilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARRüzğar YildızNamık Kemal ilkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARSelim Erdem ÖğretimTOKİ Karşıyaka Belediyesi İlkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARSelim Tuna Köroğlu23 Nisan Ulusal Egemenlik İlkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARYUSUF ATA MERCANÖZEL YENİ SİSTEMLİ KOLEJİilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARyusuf umut reyhanirota kolejiilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARZeynep BilginerYönder Kolejiilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARZeynep YalcınBahar Yıldırım İlkokuluilkokul3İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAHMET KAAN KUTLULİMONTEPE SENİYE HASAN SARAY İLKOKULUilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAli Deniz GÜRBÜZMustafa Reşit Paşa İlkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBuğra canÇAMDİBİ KORDON BİRLİK İLKOKULUilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDeniz mert ölmezKarşıyaka şemikler uğur kolejiilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDoğa ÜNLÜKurtuluş ilkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREren Gezmiş Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVAREylül Doğruöz Hakkı Oğuz Tabaoğlu ilkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHüseyin Mert YENİGÜNSekseninci Yıl Eşrefpaşa İlkokulu ilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKağan Yüksel21. YüzYıl Karşıyaka Kolejiilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKuzey Seyit Sarı Resat turhan ilkokulu ilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMert BaşelÇamdibi Kordon Birlik ilkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMED EBUBEKİR TUNÇELÇAMDİBİ KORDON BİRLİK İLKÖĞRETİM OKULUilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÖmer Faruk ÇELİKBuca Mimar Kemalettin İlkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARPia Duru KARAOĞLANAhmet Kutsi Tecerilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARPOYRAZ BELENÇAMDİBİ KORDON BİRLİK İLKÖĞRETİM OKULUilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARRobin SemetÎhsane Tuna Dıravacıoglu Îlkokiliilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARsenem aktaştakev karşıyaka izmirilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARUlaş Doğu AKTAŞ Çamdibi Kordon Birlik ilkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARUmut kösemÇamdibi kordon birlik ilkokuluilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARzeynep naz ünalrota kolejiilkokul4İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARARDA ZAMANERÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARCEM SARP TAKIMÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHAZAL AKIN özel çiğli fen bilimleri anadolu lisesilise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKAAN ERMERTCANÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNAZ PEKCANÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÖMER FARUK SAYLANÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARSelim CANİzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesilise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARSEZER BOZKURTÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARSude Su SucuÇiğli Fen Lisesilise10İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARARDA ÖSÜNÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAtakan Burak AkkahveÖzel İzmir Türk Koleji Bahattin Tatiş Kampüsü Anadolu Lisesilise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARBEGÜM AYÇA ELALDIÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBEYZA HAYAT özel çiğli fen bilimleri anadolu lisesilise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBUĞRAHAN KOÇYİĞİT özel çiğli fen bilimleri anadolu lisesilise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHİLAL ALKAYA özel çiğli fen bilimleri anadolu lisesilise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKAYA SARPER ERİMTANÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARKEREM ÇELEBİÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMETE AKIN AKDOĞANÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARSELİN ÖZBEY özel çiğli fen bilimleri anadolu lisesilise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARSUDENAZ DİKMAN özel çiğli fen bilimleri anadolu lisesilise11İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARAlkan DemirkayaTakev Fen Lisesilise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARAypars ateş hazantekin İzmir Türk koleji fen lisesi lise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARBerke Can DAĞDELENBahçeşehir Koleji Çiçekliköy 50.Yıl Kampüsülise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREda Çetinİzmir Atatürk Lisesilise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREYLÜL AKYOLİzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesilise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARİrem Şengör Bahçeşehir Koleji İzmir 50. Yıl kampüsü fen ve teknoloji Lisesi lise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
VARKuzey Özöncül Özel Takev Fen Lisesilise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARMirza Baran KÜMÜRCÜ Çimentaş Anadolu Lisesi lise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARSELİN YILMAZÖZEL ÇAKABEY LİSESİlise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARUral Dağıstan özel İzmir bahçeşehir fen ve teknoloji lisesi lise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARZümra Sultan KaraÖzel Yeşeren Okullarılise9İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARAhmet Göktuğ Oğuz Buca Doğa koleji ortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAlmıla suayYenifoca reha midilli ortaokulu ortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARAyşim Selen KIZILENİŞMüşerref Hepkon Ortaokuluortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARBeren Taha Akdoğan Misak-i milli orta okulu ortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDilem UZUNProf.Dr.Aziz Sancar Ortaokuluortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREmir Kaan ertasÖzel yeseren kolejiortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVAREmre KantarBahçeşehir Koleji Bornova Kampüsüortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARGÜLEN ALTINBornova Kolejiortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMEHMET EFE BABACANBUCA FEN BİLİMLERİ ORTAOKULUortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMustafa efe bulut Güzelyalı ortaokuluortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARNisanur güzel Yenifoca reha midilli ortaokulu ortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARnuman bera sezergazi umurbey ortaokuluortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAROSMAN EMRE AYDINGÜZELBAHÇE BAHÇEŞEHİR KOLEJİortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARRasim Eren İlkılıçCemil Midilli Orta Okuluortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARTaylan KILIÇİzmir Mavişehir-3 Çiğli Bilim Doğa Kolejiortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARUmut AYBARBornova Uğur Koleji ortaokul5İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBeyzanur KılınçGaziemir Kocatürk Okullarıortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARBurak Salih ÖğretimŞehit Ahmet Oruç Ortaokuluortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDeniz YeğintürkGüzelyalı Ortaokuluortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREge YeğintürkGüzelyalı Ortaokuluortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARElçin ışıl YILDIZGaziemir Kocatürk Okullarıortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREmre KaraçelikMeskure Şamlıortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARErdem KaraçelikMeskure Şamlıortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREren Efe KARABIYIK Uğur Okulları Narlıdere Kampüsü ortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARMehmet seyda kocabaş Doğa koleji salihli kampüsü ortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARMete AtakanRota Kolejiortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARÖykü kaygusuzBuca ortaokuluortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARYasin ÖzboğaYenifoca reha midilli ortaokulu ortaokul6İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAHMET EKREM TURANBahçeşehir Koleji İzmir 50. Yıl Ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAsuman Zeynep KADIOĞLUProf.Dr.Aziz Sancar Ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDeniz KaştanMisak ı Milli Ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDila UZUNProf.Dr.Aziz Sancar Ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARElfim havutcuGüzelyalı ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREnes MURAT TürkkanBilfen Bornova ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARESMA SERPİL KUTLUŞEHİT HALİT TAŞ ORTAOKULUortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREylül SüleymanoğluYenifoca reha midilli ortaokulu ortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMert uyarYenifoca reha midilli ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARMustafa Turan YalcınNecmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARTurçin Tulca KONYALIMEV Koleji Özel Güzelbahçe Ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARYağmur yıldız Yenifoca reha midilli ortaokuluortaokul7İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARDora Saylıkoğlu Özel Uygarlık ve Bilgi Ortaokuluortaokul8İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARElif Deniz KantarBahçeşehir Koleji Bornova Kampüsüortaokul8İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARİsmail sunMisakı milli orta okuluortaokul8İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
VARMustafa sunMisakı milli orta okuluortaokul8İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
VARSüleyman ÇepelElçin Tün ortaokul8İzmir / Konak <> Kültür Park 3 No'lu Hol @ 08 Şubat 2020 14.00-15.30
VARSARPER TOĞLUTED KARABÜK KOLEJİilkokul3Karabük / Merkez <> Özel Karabük Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.30-16.00
ONAYLIVARMustafa Oğuz ARSLANÖzel Yeşeren Fen Lisesilise11Karabük / Merkez <> Özel Karabük Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.30-16.00VAR
ONAYLIVARSerhat ÇavuşoğluArtvin 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesilise9Karabük / Merkez <> Özel Karabük Final Okulları @ 08 Şubat 2020 14.30-16.00VAR
ONAYLIVARalpeymen İyiçoraşehit erol olçok ilkokuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARBERAT AKAKONYA KARATAY ŞEHİT EROL OLÇOK İLKOKULUilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARCelal Eren İRİŞKonya Karatay Şehit Erol Olçok İlkokuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARDERYA OĞUZTilkili İlkokuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREREN KUTLUİHSAN ÖZKAŞIKCI İLKOKULUilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVAREYÜP ENSAR ALTUNTAŞŞEHİT EROL OLÇOK İLKOKULUilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARFeride ilhanŞehit Erol olçokilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARKemal Tahir ÖzelçiŞehit Erol Olçok İlkokuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMerve KARAKOÇŞehit erol olçok ilkokuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARRecep Tufan SarıkayaŞehit Erol Olçok ilköğretim okuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARYusuf Ömer ışık Şehit erol olçok ilkokuluilkokul3Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARBEKİR OZAN YILMAZPEMA KOLEJİilkokul4Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARhatice büyükadamatatürk ilkokuluilkokul4Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMehmet Efe AzizoğluÖzel diltaş ilköğretim okuluilkokul4Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMeliha AyşeCumhuriyet İlkokuluilkokul4Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARYusuf Kerem MuştuSelcuklu Yöntem Kolejiilkokul4Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARzeynep yazgantoki yavuz selim ilkokuluilkokul4Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARBilge SekniMeram Fen Lisesilise10Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARNuh Esad DoğanKonya Ereğli Fen Lisesilise11Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARDilruba Elif AzizoğluÖzel Diltaş Kolejiortaokul5Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARFadime Nisa SarıSultan Alparslan imam Hatip ortaokuluortaokul5Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMelike Nur YaşkırSultan Alpaslan imam hatip orta okuluortaokul5Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMelisa AvşarVali Necati Çetinkaya Ortaokuluortaokul6Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARRabia Kevser YiğitMustafa Büyükkaplan Hafız İmam Hatip Ortaokuluortaokul6Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARZeynep Ceren AyrancıŞerife Akkanat Ortaokuluortaokul6Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARCEREN ERVA KÜÇÜKBÖĞETLİULUBATLI HASAN İHOortaokul7Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARELİF NİSA TATARULUBATLI HASAN İHOortaokul7Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARHakan Şencan Konya Boğaziçi Koleji ortaokul7Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARHatice SARIULUBATLI HASAN İHOortaokul7Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARirem günerpema koleji konyaortaokul7Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
VARMuharrem Eren YAYLACIUlubatlı Hasan İmam Hatip Ortaokuluortaokul7Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARAli Kağan YükselMareşal Mustafa Kemal Ortaokuluortaokul8Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARHasan Yalçın ÖzcanMareşal Mustafa Kemal Ortaokuluortaokul8Konya / Merkez <> PEMA Koleji @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARAhmet Bartu GÜCÜYENERManisa Doğa Kolejiilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARAhmet Mete İnceMimar Sinan ilkokuluilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARAhsen DurmazSoma Gazi Mustafa Kemal ilkokuluilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARBirkan KaranManisa Doğa Kolejiilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARİsmail eren hadımlıNakliyeciler ilk okuluilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
VARRecep Gönenç isleyenArif can poyraz ilkokuluilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARSELIM YILMAZ23 NİSAN İLKOKULilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARSUDE SENA KURTManisa Doğa Kolejiilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARYAMAN SOYUÖZÖZEL KOCATÜRK KOLEJİilkokul3Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARbeyza cihanMehmet Suphi Egemenilkokul4Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARECE MADENTURGUTLU KOCATÜRK KOLEJIilkokul4Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARNihal Neva UzanBeş Eylül ilkokuluilkokul4Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARŞEVVAL DİKMENARİF CAN POYRAZ İLKOKULUilkokul4Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARZekeriya Ömer EVCİManisa Bahçeşehır kolejiilkokul4Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARburak utku namdarmanisa kula yunus emre anadolu lisesilise10Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARmert çetintaşmanisa kula yunus emre anadolu lisesilise10Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARMuhammed Abdulkadir GÜNAYSalihli Sekine Evren Anadolu Lisesilise10Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARözlem çaymanisa kula yunus emre anadolu lisesilise10Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVAREsra ÇANKAYAÖzel Salihli Nazmi Arıkan Fen Lisesilise11Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
VARBerat Kaan KayaNamık Kemal Ortaokulu Salihli Manisaortaokul6Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARİbrahim SelçukSalihli 50. Yıl Orta Okuluortaokul6Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30VAR
ONAYLIVARYiğit Ali TuncayÇağatay Uluçay Ortaokuluortaokul7Manisa / Turgutlu <> Kent Eğitim Koleji @ 08 Şubat 2020 13.00-14.30
ONAYLIVARBETÜL ARSLANözel gaye okulları ilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARECRİN SEZGİNözel gaye okulları ilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
VAREMİR BATUHAN GÖKÜŞERDEMLİ HACI ÖMER SERİN İLKÖĞRETİM OKULUilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARKAYRA ARSLANözel gaye okulları ilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARKÜBRA TOKALIözel gaye okulları ilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMETE LEVENTözel gaye okulları ilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMUSTAFA BUĞRA YILMAZErdemli Sultan Akın İlkokuluilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMUSTAFA YİĞİT ÜNVERözel gaye okulları ilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
VARYılmaz Melik GençSultan Akın İlköğretim Okuluilkokul3Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARAZRA KAYGISIZözel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARBELİNAY DOĞRUözel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARIRMAK SU MAVİ özel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARIŞIK ADA AKCAözel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARİLBİLGE TAŞözel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARNEVRA SUNGURözel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARYİĞİT UYANIKözel gaye okulları ilkokul4Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARHasan Esad Yerebakan Içel Anadolu lisesi lise9Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARBURAK YİĞİT YILMAZERDEMLİ ÖZEL FİNAL ORTAOKULUortaokul5Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
VARYusuf Ziya Baysal Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu ortaokul7Mersin / Erdemli <> Erdemli Gaye Okulları @ 09 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARARDA ARSLANSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBEYAZIT CEM KÜRKÇÜGAZİPAŞA İLKOKULUilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARCEMANUR ALEMDARSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCEYLİN İPEK ŞENDAŞSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCeylin su ay Mersin Silifke Göksu ilkokuluilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARCEYLİN UÇARSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDEFNE DİREKveysel balcıilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARDORUK MERT AYÇİÇEKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDURU FIRTINASİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREFE EREN GÜRBIYIKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARElif Azra KOYUNSEVERGöksu İlkokuluilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAREMİR ALİ DEVRİMSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARESRA HEÇYILMAZSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFAHRI AYTUNÇ ÇEVİK SILIFKE GÖKSU ILKOGRETIM OKULUilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFATİH OKAN OFSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFATMA ARISİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFURKAN DOĞANSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGÖKTÜRK KAAN KARAÇORSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHazal Nehir GörgülüTaşucu ilkokuluilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİBRAHİM TALHA ÜNVERSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMELİKE BÜLBÜLSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖMER MELİH KAYASİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARÖMER ÜNÜVARSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZehra IşıkTaşucu ilkokuluilkokul3Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
VARArda Tekin SayımGöksu ilkokuluilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARAYAZ KARASİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBELİNAY AKGÜNSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBERKE POYRAZ SARIMSAKCISİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBUĞRAHAN ORTAKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARDERİN ATEŞSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARECRİN NİLSU ÖNERSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARFATMA CEREN EVCİSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGAMZE VUSLAT DİMLİÖZLEM OKULLARIilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARILGIN GÜNDOĞANSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKADER YÜKSELSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMEHMET YİĞİT PELİTSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMelike şekerÖzel Silifke Özlem İlkokuluilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARÖykü Ece YILMAZSilifke Ahmet Necati Hancıoğlu İlkokulu ilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYAĞIZ EFE GÜRBÜZSİLİFKE ÖZEL ÖZLEM OKULLARIilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYAĞMUR CEYLİN YILDIRIMSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARYAĞMUR KAPLANSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİilkokul4Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARELİF DÖLEKSilifke Göksu Anadolu Lisesilise10Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARASYA UKTE MAKCASİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARGÖKSU DİDE BUDAKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMET MUSTAFA EKİNCİSİLİFKE GAZİ ORTAKOKULUortaokul5Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTUĞSEM YÜKSEKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP DÖLEKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul5Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREGE BURAK BAŞSİLİFKE ÖZLEM OKULLARIortaokul6Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREren ÖzerAtatürk Ortaokuluortaokul6Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİrem AydınGazi Ortaokuluortaokul6Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARRÜYA KARAÖZEL ÖZLEM OKULLARIortaokul6Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerrin AlatasGazi ortaokuluortaokul7Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKAMİL YİĞİT TRAKSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul7Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARNilsu BilgenÖzel Özlem Ortaokuluortaokul7Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAHMET EDİP USLANfinal okullarıortaokul8Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
VARArda DölekSusanoğlu Ortaokuluortaokul8Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARBERKE İNAN TOLSİLİFKE BİLİM VE SANAT MERKEZİortaokul8Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREce Eylül GÜRBIYIK Final ortaokullarıortaokul8Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARözgür cömertfinal okullarıortaokul8Mersin / Silifke <> Silifke Özel Özlem Okulları  @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
VARBerrin Ece karaYenişehir ilkokuluilkokul3Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARDicle BingölAliye pozcu ilkokuluilkokul3Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAHMET YAVUZ YEREBAKANMERSİN AYDINLIKEVLER İLKOKULUilkokul4Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARAslıhan ŞentürkMuhittin Develi ilkokuluilkokul4Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARKadir efe yılmazCumhuriyet ilkokuluilkokul4Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARBeste Güzeltaş Özel Mersin Başarım Anadolu ve Fen Lisesi lise11Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVAR Aziz Emre Ayan Yahya Akel Fen Lisesilise9Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARIlgın YıldırımYahya Akel Fen Lisesilise9Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
VARYağız Mert Göçmen Yahya akel fen lisesilise9Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARahmet efe erdancukurova okullarıortaokul6Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARAzra Bilgesu UysalÇukurova okullarıortaokul6Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHasan ENİŞTEOĞLUÖzel Çukurova Okulları Mersin ortaokul6Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARHasan Hüseyin GÖKKAYAÇukurova Okullarıortaokul6Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVARİbrahim Mert Güngör Toros kolejiortaokul7Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARMuhammed Metehan Erenoğlulisanfen güney kolejiortaokul7Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30
ONAYLIVARBENGİSU NAZ UYSALTED MERSİN KOLEJİortaokul8Mersin / Yenişehir <> Özel Toros Okulları @ 09 Şubat 2020 14.00-15.30VAR
ONAYLIVAREylül Damla ELMASOĞLUŞehit Uğur İlkokuluilkokul3Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARHASAN SELİM CİHANGİROsmaniye Doğa Kolejiilkokul3Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Eren OZANSelim şahin ilköğretim okuluilkokul4Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSelahattin ŞahinoğluDede Korkut İlkokuluilkokul4Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMETE KAZĞIÖZEL DÜZİÇİ GELİŞİM KOLEJİlise11Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VAREyyüphan YavuzCebelibereket Anadolu Lisesi lise9Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARBeren Hıdıroğlu Şükrü Paşa Ortaokulu ortaokul5Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBurcu PIRNAZOSMANİYE DOĞA KOLEJİortaokul5Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVAREmirhan DalkılıçŞükrü PaşaOrtaokuluortaokul5Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARKÜBRA MİRAY KÖKENDOĞA KOLEJİortaokul5Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSIDIKA İREM AKINCIatabey kolejiortaokul5Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARFeray Ela ELMASOĞLUŞükrü paşa Ortaokuluortaokul6Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARosman Efe BüyükerŞükrü Paşa Ortaokuluortaokul6Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARAhmet EkizŞükrü Paşa Ortaokuluortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARBerat Sönmezşükrü paşa ortaokuluortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARGökçe Nur MertŞükrü Paşa Ortaokuluortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARHarbiye Ekin BozcukŞükrü Paşa Ortaokuluortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARİsmail kararmazŞükrüpaşa ortaokuluortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKUTAY TALHA ÇAMŞÜKRÜ PAŞA ORTAOKULUortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMevanur TemizŞükrü Paşa Ortaokuluortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARSARE NAZ BÖLÜKBAŞIŞÜKRÜ PAŞA ORTAOKULUortaokul7Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVARHACER KARGAOĞLUMEHMET AKİF ORTAOKULUortaokul8Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARMEDİNE AYDINMEHMET AKİF ORTAOKULUortaokul8Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZÜBEYDE NUR ÖZDEMİRMEHMET AKİF ORTAOKULUortaokul8Osmaniye / Düziçi <> Özel Düziçi Gelişim Koleji @ 09 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZehra Nur ÖzerBilnetilkokul4Sakarya / Merkez <> Bilnet Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARZeynep DurmazMefkure kolejleriilkokul4Sakarya / Merkez <> Bilnet Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARSimge PalaTEV İnanç Türkeş Özel Lisesi lise9Sakarya / Merkez <> Bilnet Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARKAYRA GÜVENİstek Okulları Kocaeli Kampüsüortaokul6Sakarya / Merkez <> Bilnet Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
VARZeynep ErdemÖzel Altınküre Ortaokuluortaokul6Sakarya / Merkez <> Bilnet Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30
ONAYLIVAReren can pestilhacı osman akgün ortaokuluortaokul7Sakarya / Merkez <> Bilnet Koleji @ 08 Şubat 2020 10.00-11.30VAR
ONAYLIVARTALHA YASİN KOCAMANSAMSUN / İLKADIM - Kalkancı İlkokuluilkokul3Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARAhmet Yağız İNELMuzaffer Barışyurt İlkokuluilkokul4Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARELİF SÜMEYYE ŞANCIMUZAFFER BARIŞYURT İLKOKULUilkokul4Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARELVİN İNANMUZAFFER BARIŞYURT İLKOKULUilkokul4Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMehmet Asaf YılmazÖzel final okullarıilkokul4Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMuhammed Timur Bahar Muzaffer Barış yurt ilkokul ilkokul4Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARSoner TeksoyAcısu Değirmencioğlu İlkokuluilkokul4Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARTarık Emre RecepoğluÜnye Mehmet Refik Güven Fen Lisesilise10Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
VARFERHAT ERİM ÖZTÜRKÖZEL TAKEV ANADOLU LİSESİlise9Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARKemal Asım YılmazTakev Samsun Lisesilise9Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARSelin Sude Erdoğan Takev Anadolu Lisesilise9Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARUtku başar aktaşSamsun takev anadolu lisesilise9Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARAHMET ENES KORKMAZÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARAhmet Said Çakırtekin Çorum Merkez Mustafa Kemal Ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARBURAK KARAKOLÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARGÖKÇE NİSA DEMİRELLİÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMEHMET KAĞAN İCİŞehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu Atakum-Samsunortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARMirkayra ŞahinHacı yılmaz yılmaz ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARSarp Noyan KemiksizHacı yılmaz yılmaz ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARSümeyye Zeynep UysalHacı yılmaz yılmaz ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARtuğra özbey eratlıcudibey ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARYASER ALİ APAYDINÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARYavuz Selim KaracaHacı yılmaz yılmaz ortaokuluortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARZeynep YILDIRIM Özel Atakum İsabet Ortaokulu ortaokul5Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARABDÜLKADİR İPEKÇİÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARFATİH BEYAZIT DUMANÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMehmet Akif AKSOYÖzel Atakum İsabet Ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMEHMET AKİF RIZA TOPÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMET ALİ BAĞCIÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARÖmer Salih YücelBüyükata ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARYUNUS EMRE İMDATÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARZEYNEP TUNAÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul6Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARBEDİRHAN SEZGİNÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul7Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMEHMET AKİF CEYLANÖzel atakum isabet ortaokuluortaokul7Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARHASAN EMRE AYDOĞDU19 MAYIS ORTAOKULUortaokul8Samsun / Merkez <> Özel İsabet Ortaokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARHAZAL UYANIKULUKÖY İLKOKULUilkokul3Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARMİRAY YÜKSELTENBATMAN FATİH İLKOKULUilkokul3Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARÖMÜR BİRKAY BEKETLİFevzi Çakmak İlkokuluilkokul3Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVARNehir Avşin AyazŞ.P.H.Ş.İlkokuluilkokul4Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
VARhimmet polatkurtalan expresi anadolu lisesilise11Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
VAREsma TanBatman final Okullarılise9Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00
ONAYLIVARMuhammed KAYABatman Gültepe orta okuluortaokul7Siirt / Merkez <> Final Okulları @ 08 Şubat 2020 13.30-15.00VAR
ONAYLIVAREcenaz Solmaz75. Yıl İlkokuluilkokul3Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARVedat Akar75. Yıl İlkokuluilkokul3Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARYusuf Emir Çetintav75. Yıl İlkokuluilkokul3Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARçağatay mert turanalaplı atatürk ilkokuluilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARDERİN NAZLILARATATÜRK İLKOKULUilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
VARKayra ÖzdemirAtatürk İlköğretim Okuluilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARNazife Beren Tosun Atatürk ilkokulu ilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVAROğuz Kaan PolatAhmet Zeki Atalay İlkokuluilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARSerra SözerAlaplı Atatürk İlkokuluilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARTarık AdarAtatürk İlkokuluilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARyeliz yiğitAtatürk ilk okulilkokul4Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARBeril Fatıma kaymakAhmet zeki atalay ortaokuluortaokul5Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARELANUR YÜCELAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul5Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARİREM YAVAŞAHMET ZEKİ ATALAY ORTAOKULUortaokul5Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARselamet gorkem ceyhanahmet zeki atalay ortaokulortaokul5Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARALİ EFE TÜRKOĞLUAHMET ZEKİ ATALAY ORTA OKULUortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARCeren YILMAZAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREcrin EfeAlaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARElanur TürkoğluAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARElif Zümra POLATAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREmirhan arslanAHMET ZEKİ ATALAY ORTA OKULUortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAREmre Reşat TemelAHMET ZEKİ ATALAY ORTAOKULUortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARMUHAMMED ONUR MAZLUM ALAPLI AHMET ZEKİ ATALAY ORTAOKULU ortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVAROğuz Kaan Yılmazahmet zeki atalay ortaokuluortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARYağız deniz Ahmet zeki atalay ortaokuluortaokul6Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARBatın ASMAAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARBerra AsmaAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARELİF NUR ATLIHANAHMET ZEKİ ATALAY ORTAOKULUortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARFurkan Elcivan Ahmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARNihal SoyyiğitAhmet Zeki Atalay Ortaokuluortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR
ONAYLIVARZeynep Hazal RecepkethüdaŞehit Gökhan Esen Anadolu İmamhatip Lisesiortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30
ONAYLIVARZEYNEP SENA ŞİMŞEKCumhuriyet Ortaokuluortaokul7Zonguldak / Merkez <> Zonguldak İlkokulu @ 08 Şubat 2020 11.00-12.30VAR