Formatörler İletişim

Türk Beyin Takımı Formatörleri

Beyin Olimpiyatları hakkında bilgi almak için size en yakın formatörle iletişime geçebilirsiniz.

İl Adı-Soyadı E-Posta Telefon
Adana Pınar İlaslaner Terzi pinarilaslaner@gmail.com 0536 718 9497
Adıyaman Merve Ayça Söylemez m.ayca.sylmz@gmail.com 0553 495 8818
Aksaray Neslihan Çetinkaya neslihankendor@gmail.com 0541 507 1981
Ankara – Bölge Koordinatörü Sümeyra Hesna Çalışkan shcaliskann@gmail.com 0537 062 5225
Ankara Vahid Yerebakan vahidyerebakan@gmail.com 0505 724 0995
Ankara Ufuk Yılmaz begumelisa@gmail.com 0535 499 3535
Ankara Burak Gültekin teutara@gmail.com 0555 777 5937
Antalya Serhan Kalay serhankalay1989@gmail.com 0507 555 4269
Antalya Mehmet Altunpınar mhmtaltunpinar@gmail.com 0530 344 5671
Aydın Serhat Atun serhatatun@gmail.com 0554 899 4395
Aydın Aysel Hızlı hzlaysel@gmail.com 0551 988 7283
Balıkesir Semanur Serin mavisemanur35@gmail.com 0546 475 7101
Denizli Faruk Gülhan farukgulhan20@gmail.com 0505 844 4244
Diyarbakır Engin Akça enginefeakca@hotmail.com 0554 963 8258
Gaziantep Oktay Kurt oktaykurt27@gmail.com 0532 797 3609
İstanbul – Bölge Koordinatörü Yeşim Özkaya yesadster@gmail.com 0505 697 2844
İstanbul Cenan Denizer cenand2016@gmail.com 0532 257 4411
İstanbul Güven BAYDAŞ guven.baydas6565@gmail.com 0541 230 3450
İstanbul Ertuğrul GÜLMÜŞ gulmusertugrul@gmail.com 0535 317 2323
İstanbul Metin Candemir candemirmetin@gmail.com 0532 770 7768
İstanbul Jale Turhan jaleturhan34@gmail.com 0535 333 2636
İstanbul Esra Bayözen ekab99@gmail.com 0541 773 2898
İstanbul Rıdvan Akif Tücan ridvanakiftucan@gmail.com 0541 394 8905
İzmir – Türkiye Koordinatörü Orhan Nişancı onisanci4021@gmail.com 0532 383 3829
İzmir – Bölge Koordinatörü Pınar Ertok tbt.pinarertok@gmail.com 0553 477 4464
İzmir Zeynep Enzin enzinzeynep@gmail.com 0505 598 0214
Kayseri Veysi Arslan veysiarslan04@gmail.com 0554 797 5265
Konya Habibe Kelleci kellecihabibe@gmail.com 0506 993 3283
Konya Fatmagül Yazar fgulyazar@gmail.com 0553 241 2985
Malatya Gözde Okal okalgozde@hotmail.com 0553 402 9444
Manisa Hilal Birtane hilalersoyy1106@gmail.com 0506 989 9961
Manisa Fatih Serin f_serin35@hotmail.com 0546 495 5699
Mersin Müleyke Konur muleykekonur33@gmail.com 0554 707 1179
Sakarya Irmak ŞİMŞEK ÖZCAN irmak-simsek@hotmail.com 0554 988 1883
Samsun Kazım Kılıç kazimkilic55@gmail.com 0531 646 8805